People at Daikin

Koho hľadáme - ako cool ste vy?

Máte otvorenú myseľ, ste dynamický a radi pracujete v medzinárodnom tíme? Ste pripravení preraziť v novej oblasti?

Pracujeme na medzinárodnej úrovni a angličtina je náš spoločný pracovný jazyk. Samozrejme v jednotlivých krajinách komunikujeme vždy v lokálnom jazyku. V spoločnosti Daikin sme hrdý na to, že máme zamestnancov z viac ako 20 rôznych krajín a vítame zamestnancov všetkých jazykov.

DACE-countries-web.png

Čo môžete očakávať - ako pracujeme?

Naše ústredie je rozmanité : produktový manažment, controlling, ľudské zdroje, kreditná kontrola alebo logistika. Určite je tu pravé oddelenie priamo pre Vás.

Chcete úzko spolupracovať so zákazníkom? Úžasné, potom by ste sa mali obrátiť na naše medzinárodné obchodné organizácie. Môžete sa pripojiť na rakúsky, bulharský alebo juhovýchodný európsky trh.

Práca v Daikin - ako vyzerá?

Pozície, ktoré sú typické vo svete Daikin sú pravidelne ponúkané našimi regionálnymi pobočkami alebo priamo na centrále.

Firemná kultúra spoločnosti Daikin? Je to skutočne jednoduché: Základom je interakcia založená na rešpekte a osobnej atmosfére - všetci sa oslovujeme na základe krstného mena. To zvyšuje potešenie, ktoré z našej práce plynú - rovnako ako úspechy, ktoré spoločne zdieľame a oslavujeme. Držíme spolu aj v časoch stresu. Keďže si vážime rozmanitosti a pochádzame z viacerých kultúr, sme v prvom rade: rôznorodí. A to je dobré, pretože si neustále predávame nové perspektívy na rôzne témy. V skratke: Napriek našej veľkosti si udržiavame osobné vzťahy, s nami ste v prvom rade ľudská bytosť. Sme rovnako bezpeční ako flexibilní a ponúkame množstvo výhod.

Poradenstvo v oblasti predaja

Ste na ceste k nájdeniu perfektného riešenia!

Obchodný zástupca spoločnosti je v teréne a v priamom kontakte so zákazníkmi, zatiaľ čo projektový predajca úzko spolupracuje s projektantamia architektamipri hľadaní tých najlepších riešení.
Zaujalo Vás to?

Servisný technik

Ste expert!

Pokiaľ ide o uvedenie do prevádzky alebo o špecifické technické zaobchádzanie s našimi jednotkami, ste osoba, ktorá je potrebná. Ste spojenie medzi zákazníkmi a zvyškom tímu Daikin.

Zaujalo Vás to?

Technická podpora

Odpovedáte na otázky!

Táto rola sa zameriava na zodpovedanie otázok týkajúcich sa konkrétnych výrobkov, prípravu ponúk a ďalšiu podporu. Úzko spolupracujete s našimi zákazníkmi, našimi predajnými technikmi a logistikou.

Zaujalo Vás to?

graduates-tab-banner.jpg

Absolventi

Nedávno ste ukončili svoje vzdelávanie v HVAC-R a ste pripravení na ďalšie veľké dobrodružstvo? Pošlite nám životopis.

Nenašli ste správnu pozíciu? Ponúkame omnoho viac.

Ste ideálnym zamestnancom pre Daikin, ale nevidíte voľné miesto, ktoré odrádza Vašu odbornosť?

Pošlite nám svoj životopis ako otvorenú prihlášku, my vždy radi prijmeme inovatívnych zamestnancov!

Pošlite nám e-mail na jobs@daikin-ce.com

Chcete vedieť čo si naši zamestnanci myslia?