Daikin career - There's more in a Daikin day

Toto je Daikin - cool však !

U nás nájdete protiklady, ktoré sa priťahujú: Celosvetová skupina pre inovatívne systémy, vykurovanie, vetranie, chladenie, a klimatizácie, kde ste na prvom mieste naprieč základnou hierarchiou. Stabilný zamestnávateľ, vedľa ktorého môžete dynamicky rozvíjať svoj potenciál. S kultúrnou rozmanitosťou namiesto jednoduchosti. Kde môžete mať nielen veľmi dobré nápady, ale tiež ich môžete realizovať.

Stabilná dynamika

Daikin ako zamestnávateľ? To znamená : Ste súčasťou medzinárodného trhu s inovatívnymi systémami vykurovania, vetrania, chladenia a klimatizácie. Rastieme nepretržite - a pokiaľ prispejete svojimi nápadmi a úsilím môžete neustále rozširovať svoje odborné znalosti a zručnosti. Oboje sú veľmi žiadané najmä kvôli vytvoreniu dynamickej globálnej skupiny. Za týmto účelom Vám ponúkame kvalitné pracovné prostredie, spravodlivý plat a príležitosť sa rozvíjať.

howcoolisthat-branko.jpg
opposites-that-attract-round.png

Protiklady sa priťahujú - a to je cool!

Stabilný zamestnávateľ, ktorý sa neustále dynamicky rozvíja.
Globálna značka, pre ktorú môžete pracovať lokálne, ale na medzinárodnej úrovni.
Aj napriek svojej veľkosti kladieme dôraz na osobné hodnoty, takže sa môžete cítiť ako doma už od prvého dňa.

Medzi 70000 zamestnancami na celom svete je náš tím priblkžne 300 kolegov, ktorí sú zodpovední za predaj a služby v 15 krajinách strednej a východnej Európy. Už od roku 1999 poskytujeme najvyššie japonské inžinierske zručnosti odvodené od európskej výroby v kombinácií so zvláštne silnou orientáciou na zákazníka.

Aby sme mohli aktívne prispievať k dynamickej zmene globálnej skupine pomocou širokej škály nových iniciatív, potrebujeme oddané jedince s dobrými nápadmi. Výmenou Vám sľubujeme dobrú pracovnú atmosféru, spravodlivý plat a príležitosti na rozvoj.

Chcete sa stať súčasťou nášho tímu? 

My sme Daikin

Daikin je Váš domov: Sprostredkujeme pocit domova - pre hotelových hostí, súkromných majiteľov domov a aj pre našich zamestnancov.

Daikin je multikultúrny: Rastieme, sme medzinárodný a aj cez to zostávame veľkou rodinou.

Daikin je zábava: Smejeme sa, sme plne oddaní našej práci, držíme pohromade.

 

A čo je najviac cool?

Daikin je líder: Sme globálna spoločnosť zastúpená v 67 krajinách. Zahraničné výmeny sú súčasťou každodenného pracovného života. Vždy jednáme s chladnou hlavou. 

Daikin je vývoj: Rôznorodosť zaisťuje rozmanitosť. Investujeme do našich zamestnancov a podporujeme ich osobný a profesný rast.

Daikin je rešpekt: Budete ocenení. Predpokladom je plošná štruktúra a priateľská spolupráca medzi kolegami aj manažérmi. 

Daikin je podpora: Vzdelanie začína zvedavosťou. Ceníme si zvedavé mysle a ponúkame školenia a vzdelávacie akadémie pre našich zamestnancov, napr. Daikin Sales Academy.

Daikin je solidarita: Tímová práca je súčasťou našej DNA

Nie je to len cool, je to veľkolepé

Každý rok sme boli medzi najlepšími zamestnávateľmi v Rakúsku. Ďakujeme našim zamestnancom za toto skvelé ocenenie. Je to úžasná spätná väzba, ktorá nám ukazuje, že sme na správnej ceste. Žiadame svojich kolegov v celej strednej Európe, aby naďalej zdieľali svoje názory, pretože si ceníme ich spätnú väzbu.

Pozrite sa na náš profil na webových stránkach Great place to work!

My sme Daikin stredná Európa

Sme súčasťou Daikin Central Europe (DACE), ktorý je zodpovedný za 15 krajín strednej a juhovýchodnej Európy. Centrála sa nachádza v Rakúsku.

Sme medzinárodný, s japonskými koreňmi

Spoločnosť Daikin bola založená v Japonsku a teraz pôsobí po celom svete. Naše korene hrajú rozhodujúcu rolu pri utváraní našej firemnej kultúry. Súčasťou našej filozofie je konsenzus v rozhodovaní a Kaizenov proncíp neustáleho zlepšovania.

Ste ideálnym zamestnancom pre Daikin, ale nevidíte voľné miesto, ktoré odrádza Vašu odbornosť?

Pošlite nám svoj životopis ako otvorenú prihlášku, my vždy radi prijmeme inovatívnych zamestnancov!

Pošlite nám e-mail na jobs@daikin-ce.com