Vybudujte svoje podnikanie so spoločnosťou Daikin

Vybudujte svoje podnikanie so spoločnosťou Daikin

Ponúkame najširší sortiment technologicky vyspelých riešení na trhu pre tepelné čerpadlá, klimatizáciu, vetranie, chladenie a aplikované systémy. 

Maximálny komfort

Vytvorte klímu, ktorá je určená pre životný štýl vašich zákazníkov

Vysoká kvalita

Relaxujte a užívajte si výhody inštalácie spoľahlivých riešení

Energetická účinnosť

Ponúkajte úsporu energií s našimi energeticky účinnými riešeniami

Servis

Spoľahnite sa na naše programy podpory predaja a servisu


Home Comfort Expert

Home Comfort Expert program je ušitý pre tie realizačné spoločnosti, ktoré chcú vyčnievať, zvyšovať ziskovosť a  rásť. Ak splníte predpoklady, potrebné na zaradenie do programu, môžete sa tešiť na zásadnú podporu zo strany Daikinu, ktorá bude akcelerovať váš rozvoj a posilní vzťahy s vašimi zákazníkmi.

Obchodný portál Daikin

Náš online obchodný portál vám ponúka okamžitý prístup ku všetkým informáciám a nástrojom, ktoré potrebujete na inštaláciu. Pomocou tohto výkonného vyhľadávania nájdete príručky, prezentácie, videá a návrhový softvér, ako aj odpovede na otázky a podporu svojho podnikania.

Daikin SkyAir logo

Do mesta práve prišli traja noví lídri

Daikin SkyAir
Daikin najväčšia sieť realizačných firiem v Európe

Najväčšia sieť v Európe

Spoločnosť Daikin Europe, ktorá bola založená pred viac ako 45 rokmi, má skúsenosti a sieť na vytvorenie inovatívnych vykurovacích a klimatizačných riešení. Máme trhové znalosti a zdroje, aby sme uspokojili vaše potreby. S našim vlastným európskym vývojovým centrom a zameraním na produkty šetriace životné prostredie, vytvárame klimatické riešenia v Európe pre Európu.

Riešenia pre každú klímu

Daikin ponúka najväčší výber riešení na vykurovanie a chladenie, ktoré vyhovujú všetkým prostrediam a osobným preferenciám. Zistite viac o našich dostupných riešeniach pre vás výberom aplikácie.

Zostaňte v kontakte s novinkami z odvetvia