Vytvorte dokonalú klímu so spoločnosťou Daikin

Vytvorte dokonalú klímu so spoločnosťou Daikin

S našimi viac než 60-ročnými skúsenosťami v oblasti výskumu a inovácie klimatizačných riešení vieme, že dokonalá klíma si vyžaduje viac než len vykurovanie a chladenie.

Maximálny komfort

Navrhnite klímu, ktorá bude vyhovovať životnému štýlu vašich zákazníkov

Vysoká kvalita

Užívajte si dôveru, ktorú prinášajú spoľahlivé riešenia

Energetická účinnosť

Zaručte úsporu energií s našimi riešeniami s obnoviteľnou energiou

Inteligentné ovládanie

Ponúknite používateľom ovládanie pomocou aplikácie a inteligentného programovania Daikin


Obchodný portál Daikin

Náš online obchodný portál vám ponúka okamžitý prístup ku všetkým informáciám, ktoré potrebujete. Pomocou tohto výkonného vyhľadávania nájdete výkresy BIM a CAD, nástroje na vytvorenie riešení s najvyššími výkonmi a odpovede na otázky a podporu svojho podnikania.

Informačný model budovy

Nová Daikin knižnica objektov BIM umožňuje projektantom, konzultantom a realizačným firmám naplánovať inštaláciu HVAC a znížiť počet problémov v čase výstavby znížením možných chýb v návrhu a inštalácii, čím sa ušetria čas aj peniaze.

Od malých domov po veľké kancelárske priestory

Či už staviate dom, navrhujete predajňu alebo rekonštruujete hotel, naše riešenia na vykurovanie a chladenie splnia vaše potreby. Začnite svoj projekt s nami výberom typu budovy.

Daikin vám pomôže realizovať vašu víziu
 

Pomôžeme vám realizovať vašu víziu

Naši inžinieri oddelenia predaja zákazníkom sú školení, aby vás vedeli podporiť vo vašom projekte pri každom kroku. Ponúkame vám širokú škálu školení a seminárov o našom návrhovom a simulačnom softvéri a máme interných odborníkov BREEAM, ktorí vám pomôžu navrhnúť „zelené“ budovy. So zameraním na inovácie a energeticky účinné produkty vytvárame klimatické riešenia v Európe pre Európu.

Zostaňte v kontakte s novinkami z odvetvia

Riešenia pre každú klímu

Daikin ponúka veľký výber riešení na vykurovanie a chladenie, ktoré vyhovujú všetkým prostrediam a osobným preferenciám. Zistite viac o našich dostupných riešeniach pre vás výberom aplikácie.