Daikin|Dotácie

Dotácia na tepelné čerpadlo Daikin Altherma pre bratislavský región

Prečo sme sa rozhodli podporiť bratislavský región?

Bratislavský kraj je, žiaľ, vyčlenený zo štátnych dotácií v rámci projektu Zelená domácnostiam II. To znamená, že na tepelné čerpadlá nemôžete získať finančnú podporu zo strany štátu.

Keďže nechceme, aby ste boli ako obyvatelia Bratislavského kraja ukrátení o tieto výhody, pripravili sme pre vás špeciálnu 20 % zľavu z cenníkových cien na kúpu tepelného čerpadla Daikin Altherma. Tá sa vzťahuje na konkrétny model a bude trvať do konca júna 2020, čo znamená, že máte dostatok času na jej vybavenie a nainštalovane pred zimou či ďalšou letnou sezónou, pokiaľ ste to nestihli v tomto roku. Neváhajte a využite túto príležitosť.

Ako a kde si uplatniť 20% zľavu?

V prípade, že si chcete zaobstarať tepelné čerpadlo do svojej domácnosti v bratislavskom regióne, 20 % zľavu z cenníkovej ceny si môžete vyžiadať u ktoréhokoľvek Daikin HCE partnera. Daikin dotácia sa vzťahuje iba na tepelné čerpadlá Daikin Altherma. Akcia trvá do 30.6. 2020.

Prečo si vybrať Daikin Altherma

Ak sa rozhodnete pre tepelné čerpadlo značky Daikin, okrem zariadenia špičkovej kvality s nízkou spotrebou a dlhou životnosťou, získate aj profesionálny servis. To všetko od odborníkov s najdlhšou skúsenosťou na trhu.

2v1 - kúrenie aj chladenie

Nízka spotreba

Dlhá životnosť

Možnosť pripojenia solárnych panelov

Profesionálny servis

Výhody systému Daikin Altherma 3

Vysoký výkon

  • S technológiou Bluevolution dosahuje energetickú triedu A+++
  • Možnosť prevádzky v teplotách až do - 25°C

Jednoduchá inštalácia

  • Integrovaná jednotka má malú inštalačnú zastavanú plochu 0,36 m²

Jednoduché ovládanie

  • Pomocou aplikácie na vašom smartfóne môžete Daikin Altherma 3 ovládať kedykoľvek a kdekoľvek

Daikin Altherma ponúka riešenie dva v jednom, teda kúrenie aj chladenie. Okrem spomínaných benefitov má táto jednotka aj možnosť pripojenia solárnych panelov. Ak máte záujem o výhodnú ponuku, neváhajte kontaktovať našich HCE partnerov. Ušetriť môžete až 2 274 €.

Zoznam našich HCE partnerov, u ktorých si môžete uplatniť Daikin dotáciu vo výške 20 % cenníkovej ceny tepelného čerpadla Daikin Altherma nájdete na našom webe: