Ovládajte komfort a náklady za energiu svojej veľkej budovy

Majte výdavky za energie svojich administratívnych priestorov pod kontrolou

S našimi Daikin zariadeniami pre kancelárie a veľké budovy výrazne znižujete prevádzkové náklady pomocou energeticky efektívnych klimatických riešení.

Sústreďte sa na vaše podnikanie

Vaša klíma je našou prioritou. S klimatickými riešeniami Daikin môžete vy a vaši zamestnanci pracovať v pohodlí. Poskytujeme vám energeticky úsporné riešenia, aby ste mohli sústrediť vašu energiu na svoj biznis.

Investujte vašu energiu efektívne

Investovanie do riešení Daikin šetrí peniaze z dlhodobého hľadiska. Vaše náklady na vykurovanie a chladenie tvoria minimálne 50 % vašej spotreby energie, čo znamená, že inštalácia energeticky efektívnych klimatických riešení má značný vplyv na celkové náklady na energiu.

energyefficiency_offices.png

Váš osobný zástupca zo spoločnosti Daikin

Pre zaručenie najlepšieho zákazníckeho servisu priradíme k vášmu projektu konkrétneho dodávateľa spoločnosti Daikin. Tento zástupca vám pomôže počas všetkých fáz projektu – od počiatočného brainstormingu až po údržbu po inštalácii.

Celkové klimatizačné riešenie pre vašu budovu

Od energeticky účinného vykurovania a klimatizácie po naše systémy riadenia budov ponúkame klimatizačné riešenia pre vaše kancelárie a veľké budovy. Zistite viac o našich dostupných riešeniach pre vašu budovu.

1 5 4 2 3 6 building.jpg

1. Vstup a príjem

  • Minimalizujte stratu teplého alebo studeného vzduchu cez vstup s našimi teplovzdušnými clonami Biddle a ušetrite až 72 % ich pripojením k našim tepelným čerpadlám namiesto elektrickej siete.
  • Inteligentné funkcie zjednodušujú reguláciu klímy v celej budove a náš Systém riadenia budovy (BMS) vám umožňuje integrovať a ovládať všetky aspekty budovy (vykurovanie, chladenie, elektrickú sieť, osvetlenie, výťahy a pod.)

2. Kancelárskych priestorov

  • Unikátna kazetová samočistiaca jednotka zbiera prach z vnútorného výmenníka tepla, aby zvýšila prevádzkovú účinnosť až o 50 % a výrazne tak znížila vaše náklady na údržbu.
  • Prispôsobte sa vysokým stropom nainštalovaním podlahového vykurovania na ohrievanie vzduchu v blízkosti podlahy.

3. Konferenčná miestnosť

  • Umiestnite vysoké stropy pomocou inštalácie podlahového vykurovania, ktoré ohrieva vzduch blízko na zem.

Kuchyňa a toaleta

  • Jednoducho integrujte riešenia teplej vody pre kuchyne a toalety.

5. Serverová miestnosť

  • Spoľahlivé chladenie infraštruktúry až do -20°C pre vaše serverovne.

6. Zasadacia miestnosť

  • Inteligentné oko smeruje prúdenie vzduchu mimo osôb a automaticky prepína jednotku do režimu úspory energie alebo ju vypína, keď zistí, že je miestnosť prázdna.

Naše rôzne vnútorné vykurovacie telesá sú navrhnuté tak, aby sa bezproblémovo začlenili do vašej kancelárskej budovy.

Kazetová jednotka kancelárie a veľké administratívne celky

Kazetové jednotky

Naše stropné kazetové jednotky sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálny prietok vo všetkých typoch malých aj veľkých priestorov a uvoľňovali tak priestor na stenách a podlahách. S najväčším sortimentom na trhu zaručujeme ich dokonalé splynutie s vašou budovou a rozložením interiéru.

Objavte našu úplne plochú kazetovú jednotku

Objavte našu kazetovú jednotku s kruhovým výfukom

kancelárske riešenie kanálová jednotka

Kanálové jednotky

Kanálové jednotky sú ideálnym riešením pre každý interiér, pretože s ním plynule splynú. Sú nebadane skryté v podhľade a viditeľné sú len vetracie otvory.

nástenné jednotky kancelárie

Nástenné jednotky

Naše nástenné jednotky sú medzinárodne uznávané za svoj dizajn. Ich elegantné vzhľady vytvárajú štýlovú klimatizáciu.

Podstropné jednotky kancelárie a veľké administratívne celky

Podstropné jednotky

Podstropné kazetové jednotky sú určené na flexibilitu. Je to ideálne riešenie do priestorov bez podhľadov alebo s obmedzeným priestorom na podlahe. Prispôsobovanie sa interiéru je jednoduché s individuálnym ovládaním klapiek a rôznymi uhlami vyfukovania vzduchu.

Parapetné jednotky kancelárie a veľké administratívne celky

Parapetné jednotky

Parapetné jednotky sú ideálne pre miestnosti s vysokými stropmi. Ich blízkosť k podlahe je optimálna na obvodové vykurovanie alebo chladenie.

Vymeniť alebo inovovať? S Daikinom je to hračka!

Jednotky Daikin sa považujú za „pripravené na výmenu“. S vysokými úsporami energie a minimálnymi inštalačnými nákladmi je návrat vašej investície veľmi rýchly.

replacement_logo.png
Opätovné použitie existujúceho potrubia a káblov kancelárie a veľké administratívne celky

Naše riešenia pre kancelárie a veľké budovy sú navrhnuté na rýchle inštalácie a opätovne využívajú existujúce potrubie a káble, aby eliminovali dodatočné náklady a minimalizovali prestoj. 

Minimalizovanie inštalačných nákladov kancelárie a veľké administratívne celky

Flexibilné jednotky, ako napríklad úplne plochá kazetová jednotka Daikin, zapadnú priamo do štandardných podhľadových rastrov a minimalizujú tak inštalačné náklady.

Integrácia so zariadením od iných výrobcov kancelárie a veľké administratívne celky

Ovládač Intelligent Touch Manager je systém riadenia budovy, ktorý je možné integrovať so zariadením od iného výrobcu.

Od malých kancelárií po veľké mrakodrapy

Či už je váš projekt veľký alebo malý, máme riešenia na vykurovanie a chladenie, ktoré sa hodia do vašej budovy. Nájdite to správne riešenie výberom veľkosti budovy alebo svojej potreby.

 
office-small-710x460.png

Malé kancelárie

Naše riešenie Sky Air je ideálne pre menšie priestory so samostatným ovládaním pre každú jednotku.

Springbok_Daikin17_MarieMero-229.png

Stredne veľké kancelárske budovy

Naše riešenia VRV dokážu uspokojiť všetky vaše potreby klímy. Ideálne riešenie pre malé až stredne veľké priestory s možnosťou ovládať jednotky centrálne alebo samostatne.

Office-large-710x460.png

Veľké kancelárske budovy a mrakodrapy

Chladiče a vzduchotechnické zariadenia sú optimálnym riešením pre stredne veľké až veľké priestory a pomocou centrálne riadeného systému uspokoja všetky vaše potreby klímy.

Office-lobby-710x460.png

Veľké kancelárske haly

Teplovzdušné clony Biddle zlepšujú stabilitu vnútornej klímy znižovaním vykurovacej a klimatizačnej straty. Teplovzdušné clony Biddle zvyšujú energetickú účinnosť až o 72%.

offices-controls.png

Inteligentné ovládanie

Systém riadenia budovy a Intelligent Touch Manager umožňujú ovládať vašu klímu kedykoľvek a kdekoľvek. Vyberte si medzi centrálnym a lokálne riadeným ovládaním, nastavte si časovače, optimalizujte svoju spotrebu energie s našimi nástrojmi riadenia energie a jednoducho integrujte do zariadení iného výrobcu.

freshair.png

Čerstvý vzduch

S našimi VZT jednotkami privádzajte čerstvý a zdravý vzduch. Sú ideálne pre stredne veľké až veľmi veľké priestory a kompatibilné so všetkými riešeniami Daikin s našim klimatizačným systémom.

Immogra office

Immogra case

Read how Daikin’s VRV IV system delivers modern aesthetics with invisible integration of HVAC.

Claerhout Communication House office case

Read about why advertising agency Claerhout Communication House opted for our VRV total solution for their new open landscape office building.

Claerhout Communication house
Velocity

Príklad Velocity

Zistite ako Daikin pomohol kancelárskej budove Velocity zlepšiť jej zelený kredit nainštalovaním systému Daikin VRV s rekuperáciou tepla.

Príklad obchodného centra VMD

Zistite ako naše tepelné čerpadlá poskytli kompletné klimatizačné riešenie pre najvyššiu kancelársku budovu v Chorvátsku.

Obchodné centrum VMD
Crystal Tower

Príklad Crystal Tower

Zistite ako Daikin poskytuje moderný, energeticky účinný a univerzálny klimatizačný systém pre celú budovu.

Príklad Torre Serenissima

Torre Serenissima je 11-poschodová kancelárska budova, ktorá je sídlom spoločnosti Brescia Padova Motorway v talianskej Verone. Budova Torre Serenissima bola vybavená zastaraným chladiacim systémom s R-22, preto sme jej vykonali kompletnú inováciu pre vyššiu energetickú účinnosť a komfort.

Torre Serenissima
supplier_serviceprovider1200x340.jpg
 

Sme tu pre vás

Dobre udržiavaný systém HVAC pridáva na hodnote a kontinuite. Vykonávanie opatrení na predĺženie prevádzkovej životnosti zariadenia zaručuje, že produktivita a zdravie vašich zamestnancov nebudú narušené.

Zistite viac