Įrenginiai bet kokio klimato poreikiams

„Daikin“ siūlo didžiausią šildymo ir vėsinimo įrenginių, tinkančių visoms aplinkoms ir asmeniniams pageidavimams, pasirinkimą. Sužinokite daugiau apie prieinamas galimybes, nurodydami pritaikymo būdą.

Mūsų gaminių asortimentas

Oro-vandens žemos temperatūros šilumos siurbliai

„Daikin Altherma“ žemos temperatūros įrenginiai naudoja oro-vandens šilumos siurblio technologiją, kuria itin taupant energiją šildo, vėsina ir išgauna karštą vandenį.

Oro-vandens aukštos temperatūros šilumos siurbliai

Sena šildymo ir karšto vandens sistema lengvai pakeičiama mūsų energiją taupančiu „Daikin Altherma“ aukštos temperatūros šilumos siurbliu.

Hibridinis šilumos siurblys

Atsinaujinantys ir tradiciniai energijos šaltiniai efektyviai derinami su „Daikin Altherma“ hibridiniu šilumos siurbliu, skirtu šildyti, vėsinti ir išgauti karštą vandenį.

Karšto buitinio vandens šilumos siurbliai

Pasirinkite rinkoje labiausiai energiją taupančią karšto vandens šildymo sistemą su mūsų karšto buitinio vandens šilumos siurbliais.

Oras-oras šilumos siurbliai

„Daikin“ oras-oras šilumos siurbliai naudoja atsinaujinančius lauko oro energijos šaltinius efektyviai šildydami ir vėsindami jūsų namus.

Geoterminio šaltinio šilumos siurbliai

„Daikin“ geoterminio šaltinio šilumos siurbliai išgaudami šilumą iš žemės efektyviai šilto, vėsina ir aprūpina karštu vandeniu.

Sky Air

„Daikin Sky Air“ yra visapusiškas oro kondicionavimo sistemos įrenginys, skirtas vidutinio ir mažo dydžio pastatų šildymui, vėsinimui, vėdinimui ir oro valymui.

Alyvos kondensacijos katilai

„Daikin“ siūlo efektyviausius alyvos katilus, panaudodama novatorišką kondensacijos technologiją, skirtą namams šildyti ir tiekti karštą vandenį.

Dujų kondensacijos katilai

„Daikin“ dujų kondensacijos katilai yra taupantys energiją ir lengvai sumontuojami, todėl idealiai tinka atnaujinant ir keičiant tradicinį dujinį katilą.

Oro apdorojimo įrenginiai ir vėdinimo sistemos

„Daikin“ teikia itin efektyvius oro apdorojimo įrenginius tiek mažo, tiek didelio masto vėdinimui ir gaivaus oro cirkuliacijai visame pastate.

Valdymo sistemos

Nuo centrinės internetinės namų klimato kontrolės iki kelių zonų pastato valdymo sistemų – „Daikin“ suteikia jums visiškos kontrolės galimybę bet kuriuo metu.

VRV

„Daikin“ VRV sistemos – visapusiškas klimato įrenginys, skirtas bet kokiam dideliam arba mažam pastatui. Originalus, novatoriškas ir energiją taupantis „Daikin“ gaminys.

Šaldymas

„Daikin“ šaldymo sistemos suprojektuotos taip, kad patikimai ir efektyviai pasirūpintų pramoniniu ir komerciniu šaldymu

Aušintuvai ir oro dalies apdorojimo įranga

„Daikin“ siūlo efektyvius ir patikimus vandeniu ir oru vėsinamas aušintuvus, taip pat oro apdorojimo įrenginius ir ventiliatorius su vijomis tiek dideliems, tiek mažiems projektams.

„Biddle“ oro užuolaidos

Įrengę mūsų „Biddle“ oro užuolaidas išvengsite šilumos nuostolių ir išsaugosite jaukią atmosferą.