Sukurkite idealų klimatą su „Daikin“

Sukurkite idealų klimatą su „Daikin“

Daugiau nei 60 metų atliekame klimato kontrolės įrenginių tyrimus ir kuriame inovacijas, todėl žinome, kad idealiam klimatui reikia daugiau nei šildymo ir vėsinimo.

Maksimalus komfortas

Sukurkite klimatą, kuris atitinka jūsų klientų gyvenimo būdą

Aukšta kokybė

Mėgaukitės pasitikėjimu, kurį suteikia patikimi įrenginiai

Energijos efektyvumas

Garantuojame, kad su mūsų atsinaujinančios energijos įrenginiais sutaupysite energijos

Išmanusis valdymas

Suteikite naudotojams kontrolę su „Daikin“ programėle ir išmaniuoju programavimu


„Daikin“ verslo portalas

Mūsų internetinis verslo portalas suteikia jums tiesioginę prieigą prie visos jums reikalingos informacijos. Nuo BIM ir CAD brėžinių iki įrankių, kurie padės kuriant aukščiausios kokybės įrenginius – naudokite šią galingą paieškos sistemą ieškodami atsakymo į klausimus ir plėsdami savo verslą.

Pastato informacijos modeliavimas

„Daikin“ naujoji BIM objektų biblioteka leidžia architektams, konsultantams ir montuotojams planuoti ŠVOK įrengimą ir sumažinti problemų statybos metu skaičių, mažinant konstrukcijos ir montavimo klaidas, taupant laiką ir pinigus.

Nuo mažų namų iki didelių biuro erdvių

Nesvarbu, ar statote namus, projektuojate parduotuvę ar renovuojate viešbutį, mes turime šildymo ir vėsinimo įrenginių, kurie patenkins jūsų poreikius. Su mumis pradėkite įgyvendinti savo projektą nurodydami pastato tipą.

„Daikin“ padės jums realizuoti savo viziją
 

Mes padėsime jums realizuoti savo viziją

Mūsų klientus aptarnaujantys pardavimo inžinieriai yra apmokyti padėti jums kiekviename jūsų projekto žingsnyje. Mes siūlome jums gausų mokymų ir seminarų apie mūsų atrankos ir modeliavimo programinės įrangos pasirinkimą, taip pat turime savo BREEAM specialistus, kurie padės jums kuriant ekologiškus pastatus. Visą dėmesį skirdami inovacijoms ir energiją taupantiems įrenginiams Europoje kuriame klimato įrangą Europai.

Sekti pramonės naujienas

Įrenginiai bet kokio klimato poreikiams

„Daikin“ siūlo didelį šildymo ir vėsinimo įrenginių pasirinkimą visoms aplinkoms ir asmeniniams pageidavimams. Sužinokite daugiau apie prieinamas galimybes, nurodydami pritaikymo būdą.