Erinevad sisekliimalahendused

Daikin pakub suurimat valikut kütte- ja jahutuslahendusi, mille hulgast leiab sobiva igasse keskkonda ja igale maitsele. Lisateabe saamiseks pakutavate valikute kohta palume valida huvipakkuv valdkond.

Meie tootevalik

Õhk-vesi soojuspumbad madalatemperatuuriliseks kasutuseks

Daikin Altherma seadmed madalatemperatuuriliseks kasutuseks kasutavad väga energiatõhusaks kütmiseks, jahutamiseks ja sooja vee tootmiseks õhk-vesi soojuspumbatehnoloogiat.

Õhk-vesi kõrge temperatuuri soojuspumbad

Vana kütte- ja veesoojendussüsteemi asendamiseks sobib hästi energiatõhus Daikin Altherma kõrgtemperatuuriline soojuspump

Hübriidsoojuspump

Daikin Altherma hübriidsoojuspump sobib hästi taastuvate ja konventsionaalsete energiaallikate tõhusaks kombineerimiseks kütmisel, jahutamisel ja sooja vee tootmisel.

Kuuma tarbevee soojuspumbad

Daikini sooja tarbevee soojuspumbad on saadaolevatest veesoojendussüsteemidest kõige energiatõhusamad.

Õhk-õhk soojuspumbad

Daikini õhk-õhk soojuspumbad kasutavad kodu tõhusaks kütmiseks ja jahutamiseks välisõhust võetud taastuvenergiat.

Maakütte soojuspumbad

Daikini maasoojuspumbad ammutavad tõhusaks kütmiseks, jahutamiseks ja sooja vee tootmiseks soojust maapinnast.

Sky Air

Daikin Sky Air on õhu konditsioneerimise täislahendus keskmise suurusega ja väikeste hoonete kütmiseks, jahutamiseks, ventilatsiooniks ja õhu puhastamiseks.

Õlikondensatsioonikatlad

Daikini pakutav õlikatel on kõige tõhusam, kuna kasutab kodude kütmiseks ja kuuma vee tootmiseks innovatiivset kondensatsioonitehnoloogiat.

Gaasikondensatsioonikatlad

Daikini gaasikondensatsioonikatlad on energiatõhusad ja lihtsalt paigaldatavad, sobides seega hästi renoveerimisprojektides kasutamiseks ja tavaliste gaasikatelde väljavahetamiseks.

Õhukäitluseadmed ja ventilatsioonisüsteemid

Daikin pakub kogu hoones värske õhu ringluse loomiseks suure kasuteguriga ja erineva ventilatsioonivõimsusega õhukäitlusseadmeid.

Juhtimissüsteemid

Daikiniga on olukord alati kontrolli all, olenemata sellest, kas kodu sisekliima juhtimiseks kasutatakse tsentraalset internetipõhist juhtimisseadet või mitut tsooni hõlmavaid hoone juhtimissüsteeme.

VRV

Daikini VRV-süsteemidega saab luua sisekliima reguleerimise terviklahenduse nii suurtele kui väikestele hoonetele. Originaalne, innovaatiline ja energiatõhus Daikini toode.

Külmutamine

Daikini külmasüsteemid on loodud usaldusväärse ja tõhusa kommerts- ja tööstuskülmutuse jaoks

Jahutid ja õhukäitlemisseadmed

Daikini tootevalikus on tõhusad ja töökindlad õhk- ja vesijahutusega jahutid ning õhukäitlusseadmed ja ventilaatoriga küttekehad nii suurte kui väikeste projektide jaoks.

Biddle'i õhkkardinad

Biddle'i õhkkardinad aitavad vältida soojuskadu ja hoiavad hoone sisekliima meeldivana.