Meie tootevalik

Air to water low temperature

Õhk-vesi soojuspumbad madalatemperatuuriliseks kasutuseks

Daikin Altherma seadmed madalatemperatuuriliseks kasutuseks kasutavad väga energiatõhusaks kütmiseks, jahutamiseks ja sooja vee tootmiseks õhk-vesi soojuspumbatehnoloogiat.

Õhk-vesi kõrgetemperatuurilised seadmed

Õhk-vesi kõrge temperatuuri soojuspumbad

Vana kütte- ja veesoojendussüsteemi asendamiseks sobib hästi energiatõhus Daikin Altherma kõrgtemperatuuriline soojuspump

Hübriidsoojuspump

Hübriidsoojuspump

Daikin Altherma hübriidsoojuspump sobib hästi taastuvate ja konventsionaalsete energiaallikate tõhusaks kombineerimiseks kütmisel, jahutamisel ja sooja vee tootmisel.

Kuuma tarbevee soojuspump

Kuuma tarbevee soojuspumbad

Daikini sooja tarbevee soojuspumbad on saadaolevatest veesoojendussüsteemidest kõige energiatõhusamad.

Õhk-õhk soojuspump

Õhk-õhk soojuspumbad

Daikini õhk-õhk soojuspumbad kasutavad kodu tõhusaks kütmiseks ja jahutamiseks välisõhust võetud taastuvenergiat.

Maa-vesi soojuspump

Maakütte soojuspumbad

Daikini maasoojuspumbad ammutavad tõhusaks kütmiseks, jahutamiseks ja sooja vee tootmiseks soojust maapinnast.

Sky Air

Sky Air

Daikin Sky Air on õhu konditsioneerimise täislahendus keskmise suurusega ja väikeste hoonete kütmiseks, jahutamiseks, ventilatsiooniks ja õhu puhastamiseks.

Oil Condensing

Õlikondensatsioonikatlad

Daikini pakutav õlikatel on kõige tõhusam, kuna kasutab kodude kütmiseks ja kuuma vee tootmiseks innovatiivset kondensatsioonitehnoloogiat.

Gas Condensing

Gaasikondensatsioonikatlad

Daikini gaasikondensatsioonikatlad on energiatõhusad ja lihtsalt paigaldatavad, sobides seega hästi renoveerimisprojektides kasutamiseks ja tavaliste gaasikatelde väljavahetamiseks.

Ventilatsioon

Ventilatsioon

Daikin pakub erinevaid ventilatsioonilahendusi alates väikestest soojustagastussüsteemidest kuni suurte õhukäitlusseadmeteni, mis tagavad värske, tervisliku ja meeldiva siseõhu nii elu-, äri- kui tööstushoonetes.

Intelligentsed juhtsüsteemid

Juhtimissüsteemid

Daikiniga on olukord alati kontrolli all, olenemata sellest, kas kodu sisekliima juhtimiseks kasutatakse tsentraalset internetipõhist juhtimisseadet või mitut tsooni hõlmavaid hoone juhtimissüsteeme.

VRV

VRV

Daikini VRV-süsteemidega saab luua sisekliima reguleerimise terviklahenduse nii suurtele kui väikestele hoonetele. Originaalne, innovaatiline ja energiatõhus Daikini toode.

Külmutamine

Külmutamine

Daikini külmasüsteemid on loodud usaldusväärse ja tõhusa kommerts- ja tööstuskülmutuse jaoks

Jahutid

Jahutid ja õhukäitlemisseadmed

Daikini tootevalikus on tõhusad ja töökindlad õhk- ja vesijahutusega jahutid ning õhukäitlusseadmed ja ventilaatoriga küttekehad nii suurte kui väikeste projektide jaoks.

Biddle'i õhkkardinad

Biddle'i õhkkardinad

Biddle'i õhkkardinad aitavad vältida soojuskadu ja hoiavad hoone sisekliima meeldivana.

Erinevad sisekliimalahendused

Daikin pakub suurimat valikut kütte- ja jahutuslahendusi, mille hulgast leiab sobiva igasse keskkonda ja igale maitsele. Lisateabe saamiseks pakutavate valikute kohta palume valida huvipakkuv valdkond.