FTXM-M_01_header_02.png

Daikin loob parima sisekliima

Tuginedes oma enam kui 90-aastasele kogemusele õhu konditsioneerimise ja sisekliima juhtimise alal, võime kindlalt öelda, et täiusliku sisekliima loomiseks läheb vaja enamat kui lihtsalt kütet ja jahutust.

Maksimaalne mugavus

Hoone sisekliima peab sobima selle elanike elustiiliga

Kvaliteet

Kui süsteem on töökindel, võib lõõgastuda ja nautida selle eeliseid

Energiatõhusus

Daikini energiatõhusad lahendused vähendavad energiaarveid

Arukas juhtimine

Arukate programmeerimistehnoloogiate abil saab hoone sisekliimat juhtida igalt poolt


Uued tooted meie tootevalikus

Vähem on rohkem.

>> Loe lähemalt

Stylish seadmes on ühendatud suurepärane disain ja tehnoloogia – tulemuseks on igasse interjööri sobiv täielik kliimalahendus.

>> Loe lähemalt

Daikin | Altherma 3

Daikin Altherma 3 H HT on kõrgetemperatuuriline õhk-vesi soojuspump, mis tagab kütte, jahutuse ja tarbevee soojendamise.

>> Loe lähemalt

Väikestest kodudest kuni suurte kontoriruumideni

Daikini kütte- ja jahutuslahendused vastavad kõikidele koduomanike, poepidajate või hotellide juhatajate nõudmistele. Valige hoone tüüp, et alustada koos meiega projekti loomist.

Daikin Emura innovatsioon

Innovatsioon tähendab pidevat täiustamist

Usume, et alati saab paremini. See usk on kogu Daikini tegevuse alus. Daikinis pannakse rõhku tehniliste muutuste edendamisele, olenemata sellest, kas tegemist on väikeste tootmisprotsessi täiendustega või suurte läbimurretega, mis aitavad kokku hoida 70% energiast. Meil on oma Euroopa arenduskeskus ja keskendume energiatõhusatele toodetele – see aitab meil luua sisekliima lahendusi Euroopas Euroopa jaoks.

Erinevad sisekliimalahendused

Daikin pakub suurimat valikut kütte- ja jahutuslahendusi, mille hulgast leiab sobiva igasse keskkonda ja igale maitsele. Lisateabe saamiseks pakutavate valikute kohta palume valida huvipakkuv valdkond.

Kütte- ja soojuspumbad

Õhukonditsioneerimine

Õhu puhastamine

Sooja vee süsteemid

Külmutamine

Ventilatsioon

Juhtimissüsteemid