Daikin aitab luua sobivaima sisekliima

Daikin aitab luua sobivaima sisekliima

Pärast enam kui 60 aastat teadustööd ja innovatsiooni sisekliima juhtimise lahenduste alal võime kindlalt öelda, et täiusliku sisekliima loomiseks läheb vaja enamat kui lihtsalt kütet ja jahutust.

Maksimaalne mugavus

Aitame projekteerida sisekliima, mis sobib teie klientide elustiiliga

Kvaliteet

Töökindlate lahenduste pakkumine tõstab enesekindlust

Energiatõhusus

Meie taastuvenergial põhinevate lahendustega saate garanteerida energia kokkuhoiu

Arukas juhtimine

Daikini rakenduse ja aruka programmeerimise kaudu saab anda kasutajatele süsteemi üle suurema kontrolli


Daikini äriportaal

Meie internetipõhise äriportaali kaudu pääseb kohe ligi kogu vajaminevale teabele. Võimas otsingumootor leiab vastused küsimustele ja aitab äri edendada, sest selle abil leiab kiiresti kõik alates BIM- ja CAD-joonistest kuni tööriistadeni, mida on vaja tipptasemel lahenduste loomiseks.

Ehitusinformatsiooni modelleerimine

Tänu Daikini uuele BIM objektide teegile saavad arhitektid, konsultandid ja paigaldajad kavandada HVAC-süsteeme ja vähendada ehitusaegseid probleeme – projekteerimisel ja paigaldamisel tekib vähem vigu ning see säästab aega ja raha.

Väikestest kodudest kuni suurte kontoriruumideni

Pakume nõudmistele vastavaid kütte- ja jahutuslahendusi, olenemata sellest, kas ehitate kodu, kujundate poodi või renoveerite hotelli. Valige hoone tüüp, et alustada koos meiega projekti loomist.

Daikin aitab teie visiooni ellu viia
 

Aitame teie visiooni ellu viia

Meie müügiinsenerid on toeks kogu projekti vältel. Pakume erinevaid koolitusi ja seminare, mis käsitlevad valitud lahendusi ja simulatsioonitarkvara, ning Daikinis töötavad BREEAMi spetsialistid, kes saavad aidata keskkonnasõbralike hoonete projekteerimisel. Keskendume innovatsioonile ja energiatõhusatele toodetele – see aitab meil luua sisekliima reguleerimise lahendusi Euroopas Euroopa jaoks.

Hoidke end tööstusala uudistega kursis

Erinevad sisekliimalahendused

Daikin pakub suurt valikut kütte- ja jahutuslahendusi, mille hulgast leiab sobiva igasse keskkonda ja igale maitsele. Lisateabe saamiseks pakutavate valikute kohta palume valida huvipakkuv valdkond.